Your search results

Kвартира в аренду, 70.5 m2, 790.00 €, Narva mnt 2 15, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

790 €
Aдрес: Narva mnt 2 15, Kesklinna linnaosa
15
Oбласть
70.5
Цена за м2
11.21
Kомнаты
3
Aдрес: Narva mnt 2 15, Kesklinna linnaosa
Город:
Район:
Oкруг:
Открыть в Google Maps
№ объекта: 64402
Цена: 790 €
Размер: 70.50 m2
Kомнаты: 3
Cпальни: 2
Bанные комнаты: 1
год постройки: 1948
Энергетическая этикетка: D
Номера этажей: 7
Пол: 5
Price per m2: 11.21
ID: 848171877272599200
createdby: 1659271200
душ
кабельное телевидение
мебель
новый трубопровод
паркет
паркет
стиральная машина
холодильник

Описание

ASUKOHT
Narva mnt 2 kortermaja asub Kompassi asumis, Tallinna südalinnas. Vahetus lähedusse jääb Rotermanni kvartal, Foorumi Keskus ja näiteks Viru Keskusesse jalutate enda uuest kodust vaid kahe minutiga. Lähedusse jääb kõik vajalik, mida üks linnainimene kiire elutempo juures hindab ja vajab. Asukoht võimaldab lihtsasti hakkama saada ka ilma autota, maja ees asuvad trammi- ja bussipeatused mis võimaldavad kiiret liikumist erinevate linnaosade vahel.

KORTER/PLANEERING
2019. aastal teostati korteri põhjalik kapitaalremont, mille käigus elupind on saanud täiesti uue ilme ja tänapäevased lahendused. Selle juures ei ole siiski ära unustatud maja ajalugu ja korteri originaalsust. Kogu korteri renoveerimisel on saadud inspiratsiooni maja algupärasest interjöörist, rõhutatud on kõrgete (3 m) lagede olemasolu.
Korter paikneb maja viiendal korrusel suunaga Narva mnt poole. Oma tulevasse koju sisenedes ootab Teid ees avar esikuala. Esikust edasi liikudes jääb kohe paremale käele suur magamistuba, kus on mõnusalt ruumi ka ümber voodi liikumiseks. Kohe kõrval paikneb väiksem magamistuba – sobib hästi lapsetoaks või külalistetoaks/kontoritoaks. Koridorist edasi minnes jõuate avarasse elutuppa, mille üheks osaks on ka kööginurk. Köögis on kogu vajalik tehnika sh nõudepesumasin. Elutoa ühte nurka on tekitatud liugustega väike panipaik, mis on ideaalne mahutamaks kodutehnikat ja -tarvikuid. Korteri tagumises osas paikneb vannituba koos WC-ga. Vannitoa põranda hoiab soojana põrandaküte. NB! Piltidelt ei ole nähtav, kuid vannitoas on pesumasin ja väiksemasse magamistuppa on paigaldatud riidekapp.

Kommunaalmaksed on suure perekorteri kohta mõistlikul tasemel. Talvisel perioodil on kommunaalid suurusjärgus 200-250 eur/kuu ja suvisel perioodil 90-100 eur/kuu, sõltuvalt tarbimisest. Lisandub korteripõhine elekter eraldi arvega.

Parkida on võimalik maja kinnises sisehoovis. Sisehoovi värav avaneb puldiga ning iga korteri juurde kuulub 1 kindel parkimiskaart + 1 külalisparkimiskaart (kellaga 2h)
Majja tuleb Telia valguskaabel kiire internetiühenduse ja kaabeltelevisiooni tarbeks.

Üürilepingu sõlmimisel tuleb tasuda deposiit 790 eur, esimese kuu üür 790 eur ja lepingutasu 790 eur + käibemaks (948 eur).
Ootame üürnikeks ilma lemmikloomadeta pikaajalisi üürnike!

Soovi korral on võimalik kasutada Rendin (www.rendin.ee) üürilepingu mugavusteenust, mis vabastab üürniku tagatisraha maksmisest ja annab kaasa ootamatu sissetulekute kaotuse kindlustuse — koondamise ning tõsiste tervisemurede korral.
Üürnikul on ka vastutuskindlustuse kaitse, mis aitab korvata omaniku varaga juhtunud kallemaid õnnetusi.

Alusta oma uue kodu üürimist oluliselt väiksemate stardikuludega — tagatisraha on asendatud tõsiselt väikese kuutasuga — 2,5% kuuüürist. 790 eurose kuuüüri puhul on kuutasu üürnikule 19,75 €.

Olete oodatud korteriga tutvuma!

Compare Listings