Your search results

Kвартира в аренду, 74.7 m2, 840.00 €, Vabaduse väljak 6, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

840 €
Aдрес: Vabaduse väljak 6, Kesklinna linnaosa
26
Oбласть
74.7
Цена за м2
11.24
Kомнаты
3
Aдрес: Vabaduse väljak 6, Kesklinna linnaosa
Город:
Район:
Oкруг:
Открыть в Google Maps
№ объекта: 64799
Цена: 840 €
Размер: 74.70 m2
Kомнаты: 3
Cпальни: 2
Bанные комнаты: 1
год постройки: 1953
Энергетическая этикетка: noCertificate
Номера этажей: 6
Пол: 5
Price per m2: 11.24
ID: 725031965296434400
createdby: 1659271200
душ
кабельное телевидение
мебель
новый трубопровод
паркет
паркет
стиральная машина
холодильник

Описание

Asukoht
Vabaduse väljak 6 kortermaja asub Tallinna vanalinna servas Vabaduse väljakul. Korter paikneb maja viiendal korrusel, vaatega Jaani kirikule.

Elukeskkond
Tallinna kesklinna elanikuna saate igapäevaselt rõõmu tunda priviligeeritud asukohast. Võite nautida linna populaarsete ostukeskuste ning kultuuri- ja meelelahutusasustuste lähedust, ligidal asuvad ka pargid, mitmesugused sportimisvõimalused ning Tallinna parimad koolid. Asukoht võimaldab Teil vabalt hakkama saada ka autota, sest olulised teenused ootavad läheduses ja ühissõidukite liiklus on tihe. See kodu sobib hästi linnainimesele, kelle elutempo on kiire ja kes väärtustab oma aega.

Planeering
Tegu on suure kolmetoalise korteriga, millele annavad ruumikust juurde avarad aknad ja kõrged laed. Korterisse sisenedes paikneb otse Teie ees heledates toonides köök. Eraldi asetsev köök on varustatud kogu vajaliku köögitehnikaga (sh nõudepesumasinaga) ning seal on ka oma panipaik asjade hoiustamiseks. Välisuksest vasakule käele jäävad eraldi vannituba ning WC.
Paremale minnes ootab Teid ees avar elutuba, mis tänu avatud sissekäigule on veelgi ruumikam. Otse elutoast, kui ka koridorist pääseb väiksemasse magamistuppa. Seda tuba saab edukalt kasutada ka näiteks kontoritoana. Koridori ruum on hästi ära kasutatud suure maast-laeni lükandustega kapi näol, mis võimaldab Teil palju asju ära paigutada. Korteri kõige tagumises osas paikneb masterbedroom.

Kommunaalkulud
Kortermaja köetakse keskküttega. Kommunaalkulud suvisel ajal on keskmisel 100-130 eur/kuu ja kütteperioodil keskmiselt 200-300 eur/kuu sõltuvalt kütmisest ja muust tarbimisest.

Parkimine ja Keldriboks
Korteri juurde ei kuulu kindlat parkimiskohta. Sissekirjutise puhul saab osta soodsa aastase parkimisloa linnalt, mille alusel saab parkida lähitänavatel. Olemas on keldriboks hoone -1 korrusel.

Ootame üürnikeks pikaajalisi üürnike!
Üürilepingu sõlmimisel tuleb üürnikul maksta esimese kuu üür 840 eur, tagatisraha 840 eur ja lepingutasud 840 eur + käibemaks (1008 eur).

Soovi korral on võimalik kasutada Rendin (www.rendin.ee) üürilepingu mugavusteenust, mis vabastab üürniku tagatisraha maksmisest ja annab kaasa ootamatu sissetulekute kaotuse kindlustuse — koondamise ning tõsiste tervisemurede korral.
Üürnikul on ka vastutuskindlustuse kaitse, mis aitab korvata omaniku varaga juhtunud kallemaid õnnetusi.

Alusta oma uue kodu üürimist oluliselt väiksemate stardikuludega — tagatisraha on asendatud tõsiselt väikese kuutasuga — 2,5% kuuüürist. 840 eurose kuuüüri puhul on kuutasu üürnikule 21 €.

Olete oodatud korteriga tutvuma!

Compare Listings