Your search results

Часть дома в аренду, 128.3 m2, 1500.00 €, Hundi tee 42, Haabneeme alevik, Viimsi vald, Harju maakond

1,500 €
Aдрес: Hundi tee 42, Haabneeme alevik, Viimsi vald
5
Oбласть
128.3
Цена за м2
11.69
Aдрес: Hundi tee 42, Haabneeme alevik, Viimsi vald
Oкруг:
Открыть в Google Maps
№ объекта: 67054
Цена: 1,500 €
Размер: 128.30 m2
Cпальни: 3
Bанные комнаты: 1
год постройки: 2013
Энергетическая этикетка: noCertificate
Номера этажей: 2
Кладовая: 1
Price per m2: 11.69
ID: 689055159734755600
createdby: 1659271200
душ
кабельное телевидение
мебель
новый трубопровод
паркет
паркет
сауна
стиральная машина
холодильник

Описание

Üürile anda väga avar ja hubane ridaelamuboks Viimsi keskuses, Haabneemes. Hundi tee 42 majas elades on Teil kõik eluks vajalik käe-jala juures. Viimsi valla mõistes on kindlasti tegu ühe parima piirkonnaga, kus nautida kvaliteetaega oma lähedastega ja tunda rõõmu heast logistilisest asukohast.

Uusi elanikke ootav kodu on varustatud väga modernse ja kvaliteetse köögilahendusega, kus köögis toimetamist toetavad kõikvõimalikud tehnilised mugavused sh ka köögihundi olemasolu. Köögisaar lisab veel ruumikust ning annab juurde rohkelt sahtliteruumi.
Elupinna põrandaid katab naturaalne tammeparkett. Esimesel korrusel on soojuskandjaks vesipõrandaküte ning teisel korrusel on radiaatorid. Akendeks on puitraamil pakettaknad.
Ridaelamu planeering asetseb läbi kahe korruse, mille köetavat põrandapinda on kokku 128,3 m² (lisandub rõdude pind 11,7 m²). Igal ridaelamuboksil on oma gaasikatel ning kvaliteetse õhuringluse eest hoolitseb soojustagastusega ventilatsioon.

Esimesel korrusel paikneb avar elutuba, kööginurk ning ala söögilaua jaoks. Välisukse läheduses asub ka külaliste WC ning tehnoruum/panipaik. Esimeselt korruselt pääseb terrassile ning hoovialale. Erilise boonusena on võimalik teha näiteks kaminasse tuli ning veeta õhtuid kaminatule saatel.

Teisel korrusel asetsevad kaks magamistuba ning üks garderoobituba. Magamistubadest on ligipääs ka rõdule. Garderoobituba on soovi korral võimalik lihtsasti muuta ka kolmandaks magamistoaks. Sellel korrusel paikneb veel vannituba ja saun. Suureks plussiks on see, et sauna juurest pääseb otse rõdule, kus on hea jahtumas käia.

Majja tuleb sisse Telia kaabel (200/50 Mbit/s) ning koduvalve valmidus on olemas.

Parkimiseks on sisehoovis kaks parkimiskohta. Aia väravad on mugavalt puldiga avatavad.

See hubane kodu on valmis uusi elanikke vastu võtma alates 02.10! Näitamisi on võimalik teha juba praegu, kuid vähemalt paari-kolme päevalise etteteatamisega.

Üürilepingu sõlmimisel tuleb tasuda deposiit 1 500 €, esimese kuu üür 1 500 € ja lepingutasu 1 500 € + km (1 800 €)

Soovi korral on võimalik kasutada Rendin (www.rendin.ee) üürilepingu mugavusteenust, mis vabastab üürniku tagatisraha maksmisest ja annab kaasa ootamatu sissetulekute kaotuse kindlustuse — koondamise ning tõsiste tervisemurede korral.
Üürnikul on ka vastutuskindlustuse kaitse, mis aitab korvata omaniku varaga juhtunud kallemaid õnnetusi.

Alusta oma uue kodu üürimist oluliselt väiksemate stardikuludega — tagatisraha on asendatud tõsiselt väikese kuutasuga — 2,5% kuuüürist. 1500 eurose kuuüüri puhul on kuutasu üürnikule 37,5 €.

Olete oodatud tutvuma!

Compare Listings