Your search results

Kвартира в аренду, 65 m2, 550.00 €, Vehema tee 6, Viimsi alevik, Viimsi vald, Harju maakond

550 €
Aдрес: Vehema tee 6, Viimsi alevik, Viimsi vald
10
Oбласть
65
Цена за м2
8.46
Kомнаты
3
Aдрес: Vehema tee 6, Viimsi alevik, Viimsi vald
Oкруг:
Открыть в Google Maps
№ объекта: 70099
Цена: 550 €
Размер: 65.00 m2
Kомнаты: 3
Cпальни: 2
Bанные комнаты: 1
год постройки: 2007
Энергетическая этикетка: noCertificate
Номера этажей: 3
Пол: 1
Price per m2: 8.46
ID: 660304958789571700
createdby: 1659271200
душ
мебель
новый трубопровод
паркет
паркет
стиральная машина
холодильник

Описание

Üürile anda soe ja värske remondiga korter Vehema teel, Viimsi alevikus! Korter paikneb maja soklikorrusel ning on avatud suvisel ajal õhtupäikesele. Üürile antav korter on äsja valminud. Korter on ehitatud silmas pidades tänapäevaseid lahendusi – küttelahenduseks on vesipõrandaküte ning värske õhu aitab tagada korteripõhine soojustagastusega ventilatsioon. Tubades on kasutatud peidetud ledvalgustust kui ka erineva valgustusastmega laelampe. Köök on varustatud uhiuue köögimööbli ja -tehnikaga. Olemas on nõudepesumasin, induktsioonpliit, ahi, õhupuhasti ja No-frost külmik. Köögi kõrval paiknev vannituba koos wc-ga on varustatud elektrilise põrandaküttega. Uus pesumasin on varustatud kuivatusfunktsiooniga.

Oma tulevasse koju sisenedes jõuate kõigepealt avarasse elutuppa. Elutoa kõrval paiknevad kaks võrdse suurusega magamistuba, kus on ruumi ka kappide jaoks. Korteri tagaosas paiknevad köök ja vannituba. PS! Omanik on valmis vajamineva mööbli osas kaasa mõtlema, kui näiteks oleks juurde vaja riidekappi või televiisorit jne.

Tegu on üksikelamuga, kus on välja ehitatud kaks korterit üürile andmiseks. Maja elanikuna on Teil võimalik parkida ühte autot suletud hoovis, mille väravad käivad automaatselt lahti. Tulevikus on omanikul plaanis rajada ka panipaiga ruumid asjade hoiustamiseks.

Korteri kommunaalkulud on arvestuslikult suvisel perioodil 70 — 100 eur/kuu ja talvel ca 120 — 200 eur/kuu. Korteril on olemas eraldi elektriarvesti ja eraldi veemõõdik. Küttearvestus käib ruutmeetrite alusel.

Vehema tee 6 majas elades on Teil kõik eluks vajalik vahetus läheduses. Kohe üle tee asub Vikerkaare bussipeatus, mida teenindavad valla bussiliinid.
Haabneeme poed, koolid, spordi- ja veekeskused ning kino asuvad vaid 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Läheduses on Karulaugu terviserada ja väga palju kergliiklusteid vaba aja veetmiseks värskes õhus.

Üürilepingu sõlmimisel tuleb tasuda deposiit 550 eur, esimese kuu üür 550 eur ja lepingutasu 550 eur + käibemaks (660 EUR).

Soovi korral on võimalik kasutada Rendin (www.rendin.ee) üürilepingu mugavusteenust, mis vabastab üürniku tagatisraha maksmisest ja annab kaasa ootamatu sissetulekute kaotuse kindlustuse — koondamise ning tõsiste tervisemurede korral.
Üürnikul on ka vastutuskindlustuse kaitse, mis aitab korvata omaniku varaga juhtunud kallemaid õnnetusi.

Alusta oma uue kodu üürimist oluliselt väiksemate stardikuludega — tagatisraha on asendatud tõsiselt väikese kuutasuga — 2,5% kuuüürist. 550 eurose kuuüüri puhul on kuutasu üürnikule 13,75 €.

Olete oodatud tutvuma!

Compare Listings