Your search results

Дом на продажу, 115.4 m2, 119900.00 €, Vahastu tee 18, Kuimetsa küla, Rapla vald, Rapla maakond

119,900 €
Aдрес: Vahastu tee 18, Kuimetsa küla, Rapla vald
46
Oбласть
115.4
Цена за м2
1038.99
Aдрес: Vahastu tee 18, Kuimetsa küla, Rapla vald
Oкруг:
Открыть в Google Maps
№ объекта: 62039
Цена: 119,900 €
Размер: 115.40 m2
Cпальни: 4
Bанные комнаты: 1
год постройки: 1980
Энергетическая этикетка: noCertificate
Номера этажей: 2
Кладовая: 1
Price per m2: 1038.99
ID: 615942339810859300
createdby: 1659271200
душ
кабельное телевидение
мебель
новый трубопровод
паркет
паркет
сауна
стиральная машина
холодильник

Описание

ASUKOHT
Müüki tulnud Vahastu tee 18 kinnistu asub Kuimetsa külas, Raplamaal. Lähimad alevikud Kaiu ja Juuru asuvad ca 10-minutilise autosõidu raadiuses ning maakonna tõmbekeskus Rapla linn paikneb vaid 20-minutilise teekonna kaugusel.

KINNISTU
Müüdav kinnistu paikneb küla keskel sõidutee ääres, tänu millele on juurdepääs ka talvisel ajal väga hea. 2171 m² suuruse kinnistu õueala on piiritletud aiaga. Hoovialalt leiate päikeselise muruala, õunapuud, marjapuud, kasvuhoone ning ruumi jääb veel üle ka lastele mängimise jaoks. Lisaks eluhoonele paikneb kinnistul garaaž koos kanaliga ning kuur, mis on naaberkinnistuga ühendatud (vt piltidelt paiknemist). Võimalus kasutada tööstusvoolu.
Olemas on ka väike suvemajake, kus on mõnus soojadel õhtutel istuda ja lobiseda.
Õueala taga on veel ruumi aia- ja rohumaa jaoks.

ELUHOONE
Eluhoone puhul on tegemist eterniitkatusega kahekordse kivimajaga. Hoone soklikorrusel asub täiskelder, kust leiate puuküttega sauna, pesuruumid ja wc, sauna eesruumi kaminaga ning lisaks sellele katlaruumi ja hoiuruumid. Hoone vahelagi keldri ja esimese korruse vahel on betoonist ning teisel korrusel on puitvahelagi. Maja fassaad on soojustatud 50 mm villaga ja sokkel 50 mm penoplastiga.
Maja esimesel korrusel on asub avar elutuba, magamistuba, köök ja külm sahvriruum. Esikuala kõrval paikneb vannituba koos wc-ga. Teisel korrusel on 3 magamistuba. Eluhoone kõik on aknad on välja vahetatud uute 3x puitraamil pakettakende vastu. Maja köetakse katlaruumist lokaalse keskküttega, mille soojuskandjateks on radiaatorid ning teine võimalus on kütta ahjuküttega. Maja korsten on regulaarselt hooldatud ja kontrollitud korstnapühkija poolt.
Vee- ja kanalisatsiooniühendus on tsentraalne. Majja tuleb Telia andmesidekaabel televisiooni ja interneti tarbeks.

ÜMBRUS
Kuimetsa on väike külake, kus kõik teavad kõiki ja elu kenasti käib. Inimesed on sõbralikud ning pigem luuakse siia endale uued kodud, kui minnakse linna ja jäetakse korterid tühjaks. Kuimetsas on rahvamaja, spordihoone ja külaplats ühisüritusteks. Koolibussiga on lastel võimalik ka iseseisvalt Kaiu alevikus koolis käia.

LISAINFO
Kui müüdav kinnistu Teid kõnetas, siis küsige julgelt lisainfot! Tegu on väärt pakkumisega!

Compare Listings