Your search results

Kвартира в аренду, 72.1 m2, 800.00 €, Väike-Ameerika tn 3 8, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

800 €
Aдрес: Väike-Ameerika tn 3 8, Kesklinna linnaosa
9
Oбласть
72.1
Цена за м2
11.10
Kомнаты
3
Aдрес: Väike-Ameerika tn 3 8, Kesklinna linnaosa
Город:
Район:
Oкруг:
Открыть в Google Maps
№ объекта: 69437
Цена: 800 €
Размер: 72.10 m2
Kомнаты: 3
Cпальни: 2
Bанные комнаты: 1
год постройки: 1959
Номера этажей: 4
Пол: 4
Кладовая: 1
Price per m2: 11.10
ID: 454537254932329700
createdby: 5836961103
душ
мебель
паркет
паркет
стиральная машина
холодильник

Описание

Üüriturule on lisandunud väga heas seisukorras 3-toaline korter Kesklinnas, hinnatud Uue Maailma asumis. Tegemist on neoklassitsistliku (nn stalinistliku) hoone neljandal korrusel asuva korteriga, mis on valgusküllane ja läbi maja planeeringuga. Korter on koheselt saadaval ja üüritakse koos piltidel nähtava mööbli ja tehnikaga.

Korteri koosseisu kuuluvad avatud köögiga söögi- ja elutuba, kaks magamistuba, millest suurem on mahuka garderoobikapiga nö master-bedroomi mõõtu, samuti pesu- ja tualettruum ning esik. Korteri magamistubade aknad avanevad sisehoovi hommikupäikese suunal ning elutoa ja köögi aknad õhtupäikesesse. Korter on hiljuti läbinud kapitaalse renoveerimise ja on seetõttu väga heas seisukorras.

Põrandatel on naturaalne 1-lipiline parkett, mille diagonaalne paigutus võimendab korteri omanäolist planeeringut. Köögis eritellimusel valmistatud köögimööbel koos tehnikaga (ahi, pliit kubu, nõudepesumasin ja külmkapp).
Hoonet majandab tegus korteriühistu. Majal on oma gaasikatel. Sooja vett toodetakse korteris oleva gaasiboileri baasil. Korteris on uus vee-, kanalisatsiooni- ja elektrisüsteemi.

Üürnikule antakse üle suur keldriboks hoone keldrikorrusel ning samuti ka parkimisvõimalus majataguses kinnises hoovis. Teist autot on soovi korral võimalik parkida Väike-Ameerika tänaval, kus on Kesklinna elanikul võimalik kasutada parkimissoodustust ja alates kella 19.00 õhtul on parkimine kõigile tasuta.

Kortermaja asub logistiliselt väga heas asukohas, kõik eluks vajalik käe-jala juures. Läheduses mitmed poed ja kohvikud. Lühikese jalutuskäigu kaugusel asuvad Vanalinn ja Südalinn. Mõnesaja meetri raadiusesse jääb arvukalt ühistranspordipeatuseid, sh bussi, trammi- ja rongipeatused, mis tagavad kiire ühenduse kõikide linnaosadega. Väike-Ameerika tänava on kesklinna kohta madala liiklusaktiivsusega ning Pärnu mnt ja Suur-Ameerika tänavate liiklusfoon korterisse ei kostu. Jalutuskäigu kaugusel on hulgaliselt lasteaedu, koole (Tallinna Tõnismäe Reaalkool, Tallinna Prantsuse Lütseum, Jakob Westholmi Gümnaasium, Tallinna Ühisgümnaasium, Tallinna Tehnikakõrgkool, Tallinna Polütehnikum, MUBA jpt), spordihallid, ujulad, mänguväljakud ja rohealad.

Üürnikena on eelistatud korralikud, mittesuitsetavad ja koduloomadeta kliendid.
Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda ühe kuu üür ette, tagatisraha ühe kuu üüri ulatuses ja lepingutasu, milleks on ühe kuu üür.

Selle korteri üürileandjale sobib kasutada ka Rendin (www.rendin.ee) üürilepingu mugavusteenust, mis vabastab üürniku tagatisraha maksmisest ja annab kaasa ootamatu sissetulekute kaotuse kindlustuse — koondamise ning tõsiste tervisemurede korral.
Alusta oma uue kodu üürimist oluliselt väiksemate stardikuludega — tagatisraha on asendatud väikese kuutasuga, mis on 2,5% üürisummast.

Tunned, et see võiks olla sinu tulevane kodu?
Helista ja lähme vaatama!

Compare Listings