Your search results

Andriana Lomakina

Nooremmaakler | UUS MAA Pluss | andriana.lomakina@uusmaa.ee
Kontakt

Andriana Lomakina

Nooremmaakler | UUS MAA Pluss
Member of: 260525147369763840

Suhtlen

Minust

Mul on siiralt hea meel, et jõudsid minu profiilile!
Teen oma tööd suure pühendumuse ja armastusega ning minu igapäevaseid tegemisi kirjeldab hästi Henry Ford`i poolt öeldu: “Kvaliteet tähendab teha asju hästi ja hoolikalt ka siis, kui keegi parasjagu ei vaata.”
Oma müügikarjääri alustasin tudengina aastal 2017, mis omakorda viis mind edasi ukselt-uksele raamatute müügini Ameerikas. Aastate jooksul sai kõige enam selgeks aga see, et tõeliselt väärt tulemused saavutatakse vaid koos suurepärase meeskonnaga ja et kõige olulisemad on alati inimesed – kliendid, kolleegid, lähedased.
Kodude vahendamine ja klientide aitamine kinnisvarateemalistes küsimustes on minu kirg. Olen rõõmus ja tänulik, et kliendid peavad mind isikuks, kelle kätesse ikka ja jälle oma kodu või muu kinnisvara müük ja üürimine usaldada.
Kuulumine Uus Maa meeskonda on suureks eeliseks! Minu seljataga töötab suur hulk professionaalseid ja klientidele pühendunud maaklereid. Ettevõtte tugev turundus, parimad hindajad, juriidiline tugi ning koostöö suurimate pankade, arendajate ja notaribüroodega tagab klientidele parimad tingimused.
Olen rõõmus, et saan teha tööd ja pakkuda parimat teenust oma klientidele Eesti professionaalseimas kinnisvarabüroos.

Sotsiaalmeediast leiad mind:
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/andrianalomakina/
Facebook: https://www.facebook.com/MaaklerAndriana/

Compare Listings