Your search results

Apartment for rent, 53 m2, 990.00 €, Lai tn 15 6, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

990 €
Address: Lai tn 15 6, Kesklinna linnaosa
7
Area Size
53
Price per m2
18.68
Rooms
2
Address: Lai tn 15 6, Kesklinna linnaosa
City:
State/County:
Open In Google Maps
Property Id : 69987
Price: 990 €
Property Size: 53.00 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Floor number: 2
Floor numbers: 3
Floor number: 2
Number of floors: 3
Floor number: 2
Price per m2: 18.68
ID: 942033627847109900
createdby: 885328174
furniture
refrigerator
washingmachine

Description

Üüriturule on lisandunud suurepärases korras, maitsekalt sisustatud avatud loft-stiilis kahetoaline korter vanalinna vaiksel tänaval.

Lai tänav 15 hoone renoveeriti täielikult 2008 aastal ning selle käigus säilitati Vanalinna kvartalile omane arhitektuurne hõng ja iseloom. Hoone kasutuselevõtu aastaks on märgitud 1840 on tegemist on eheda klassitsistliku arhitektuuri ehitusega. Elamu asub algsel tsisternlaste nunnakloostri alal hoone arhitektiks on omaaegne Tallinna arhitekt ja ehitusmeister Carl Ludwig Engel.

Kogu korter on hiljuti läbinud värskenduskuuri, kogu mööbel ning tehnika, mis piltidel on näha, jääb üürniku kasutusse.
Korteri esimesel tasapinnal on avatud köögiga elutuba ning vanniga vannituba. Teisel tasapinnal on magamistuba koos mahukate garderoobisüsteemidega. Kogu korter on väga maitsekas ja stiilne ning detailidena läbimõeldud. Korteri sisustus on ettevõtetelt Muuto, Hay, Norr11, Flos
Lisaks on korteril ühine ca 15m²-suurune esik, mida jagatakse naabriga ning seal on kokkuleppel võimalik ka mõningaid asju hoiustada. Korter, millega ühist eesruumi jagatakse on samuti üürile anda.

KÕRVALKULUD:

Lisaks igakuisele üüritasule tuleb maksta ka kõrvalkulude eest.

Igakuised kommunaalkulude näited erinevatel aastaaegadel on järgnevad:
jaanuar ’23 summas 240 eurot
märts ’23 summas 250 eurot
juuli ’23 summs 160 eurot
september ’23 summas 144 eurot

Kommunaalkuludele lisandub tarbitud elekter, vastavalt tarbimisharjumustele, korteri valveteenus ning sideteenuse tasu vastavalt teenusepakkuja hinnakirjale.

Üürileandjaks on ettevõte ning võimalik on esitada arveid.

Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda jooksva kuu üüritasu ning lepingu sõlmimise tasu ühe kuu üürisumma ulatuses, millele lisandub käibemaks. Selle korteri üürileandja kasutab Rendin (www.rendin.ee) üürilepingu mugavusteenust, mis vabastab üürniku tagatisraha maksmisest ja annab kaasa ootamatu sissetulekute kaotuse kindlustuse – koondamise ning tõsiste tervisemurede korral. Igakuine Rendini tasu on 24.75 eurot.
Üürnikul on ka vastutuskindlustuse kaitse, mis aitab korvata omaniku varaga juhtunud kallemaid õnnetusi.

Lai tänav on vanalinna väga mõnus ja pigem vaikne tänav. Kortermaja naabriteks on kõrval Tarbekunsti- ja disainimuuseum, vastas asuv Eesti tervishoiumuuseum. Lähimad toidupoed on kõrval tänaval asuv Express Rimi ja Balti Jaama Selver. Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel asub Raekoja plats, Tornide väljak ja Toompark Snelli tiigiga.

Ootame üürnikeks inimesi, kes on koduloomadeta ning hoiavad korterit heaperemehelikult.

Compare Listings