Your search results

Apartment for sale, 64.6 m2, 229000.00 €, Toompihla tn 7 11, Kiili alev, Kiili vald, Harju maakond

229,000 €
Address: Toompihla tn 7 11, Kiili alev, Kiili vald
13
Area Size
64.6
Price per m2
3544.89
Rooms
3
Address: Toompihla tn 7 11, Kiili alev, Kiili vald
State/County:
Open In Google Maps
Property Id : 72399
Price: 229,000 €
Property Size: 64.60 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Energy label: A
Floor number: 3
Floor numbers: 3
Floor number: 3
Number of floors: 3
Floor number: 3
Price per m2: 3544.89
Storeroom: 1
ID: 909790645408685400
createdby: 1659271200
cable tv
furniture
parquet
refrigerator
shower
TV
washingmachine

Description

ASUKOHT
Müüki jõudnud korter asub Kiili alevikus, hiljuti valminud Kiili Kodukvartali arenduses. Siin elades on Teil eluks kõik vajalik vahetus läheduses – toidupoed, apteek, mänguväljakud lastele, raamatukogu ja mis peamine, erinevad lasteaiad ning Kiili Gümnaasium asuvad jalutuskäigu kaugusel. Olemas on ka tankla (ka IKEA koos uue Kurna ostukeskusega ei ole kaugel). Siit on hea ühendus Tallinna ringtee kaudu naabervaldadega ning autosõit Tallinna kesklinna võtab vaid 20 minutit. Kergliiklusteid mööda saab Tallinnasse ja Peetrisse.

PLANEERING
Korter paikneb maja kolmandal korrusel põhja- ja läänesuunaliselt. Paiknemine päikese suhtes on täpselt nii, et suvel kuumade ilmadega korteris palavaks ei lähe, samas õhtune päike paistab kenasti rõdule ja elutoas on palju valgust. Enda tulevasse koju sisenedes jõuate kõigepealt esikualasse, kuhu saate paigutada üleriided ja jalanõud. Esikust edasi liikudes Teie vasakul käel paiknevad vannituba ja suurem magamistuba ning paremal käel elutuba koos avatud köögiga ning väiksem magamistuba. Selle kodu märksõnaks on kindlasti avar ja valgusküllane elutuba/köök, mille pikenduseks suvisel ajal on kindlasti suur (10,5 m²) õhtupäikesega rõdu.

KORTERMAJA
Kortermaja on ehitatud kvaliteetselt ja kõiki tänapäevaseid lahendusi silmas pidades. Tänu kaasaegsetele kütte- ja soojustuslahendustele on majale väljastatud A-energiaklass. Lisaks soodsatele kõrvalkuludele, tagab A-energiaklassiga maja Teile ka paremad kodulaenu tingimused pankades! Majas on lokaalne keskküte, mis töötab õhk-vesi soojuspumba põhimõttel. Kortermaja katusel on päikesepaneelid, mis aitavad üldkulude pealt kokku hoida. Majas on olemas lift, mis teeb lapsekäruga liiklemise ülimugavaks.

KORTER
Selle kodu “kirsiks tordil” on kindlasti värskelt paigaldatud väga kvaliteetne köögimööbel koos köögisaarega. Creative Furniture OÜ poolt tarnitud ja paigaldatud köögimööbel on Saksa firmast Bauformat ja kivitasapinnad on Diastone-st. Köögimööbel on varustatud kogu vajaliku tehnikaga, kus on mõeldud ka tehnilise poole pisiasjadele, mis muudavad elu mugavamaks. Eluruumide põrandaid katab 1-lipiline naturaalne tammeparkett. Sooja annab vesipõrandaküte, kus kõikides tubades on võimalik temperatuuri eraldi reguleerida. Olemas on korteripõhine soojustagastusega ventilatsioon. Lisaks on arendaja poolt korterisse paigaldatud ka konditsioneer. Korteril on kehtiv ehitusgarantii!

PANIPAIK JA PARKIMISKOHT
Korteri juurde kuulub mahukas panipaik maja esimesel korrusel, mis on piisavalt suur mahutamaks jalgrattaid, suuski, autorehve jne. Korteri juurde kuulub ka üks kindel parkimiskoht maja ees.

Tegu on väärt pakkumisega millega tutvuma tulla!

Compare Listings