Your search results

Apartment for rent, 74.7 m2, 840.00 €, Vabaduse väljak 6, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

840 €
Address: Vabaduse väljak 6, Kesklinna linnaosa
14
Area Size
74.7
Price per m2
11.24
Rooms
3
Address: Vabaduse väljak 6, Kesklinna linnaosa
City:
State/County:
Open In Google Maps
Property Id : 64795
Price: 840 €
Property Size: 74.70 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Energy label: noCertificate
Floor number: 5
Floor numbers: 6
Floor number: 5
Number of floors: 6
Floor number: 5
Price per m2: 11.24
ID: 725031965296434400
createdby: 1659271200
cable tv
furniture
parquet
refrigerator
shower
washingmachine

Description

Asukoht
Vabaduse väljak 6 kortermaja asub Tallinna vanalinna servas Vabaduse väljakul. Korter paikneb maja viiendal korrusel, vaatega Jaani kirikule.

Elukeskkond
Tallinna kesklinna elanikuna saate igapäevaselt rõõmu tunda priviligeeritud asukohast. Võite nautida linna populaarsete ostukeskuste ning kultuuri- ja meelelahutusasustuste lähedust, ligidal asuvad ka pargid, mitmesugused sportimisvõimalused ning Tallinna parimad koolid. Asukoht võimaldab Teil vabalt hakkama saada ka autota, sest olulised teenused ootavad läheduses ja ühissõidukite liiklus on tihe. See kodu sobib hästi linnainimesele, kelle elutempo on kiire ja kes väärtustab oma aega.

Planeering
Tegu on suure kolmetoalise korteriga, millele annavad ruumikust juurde avarad aknad ja kõrged laed. Korterisse sisenedes paikneb otse Teie ees heledates toonides köök. Eraldi asetsev köök on varustatud kogu vajaliku köögitehnikaga (sh nõudepesumasinaga) ning seal on ka oma panipaik asjade hoiustamiseks. Välisuksest vasakule käele jäävad eraldi vannituba ning WC.
Paremale minnes ootab Teid ees avar elutuba, mis tänu avatud sissekäigule on veelgi ruumikam. Otse elutoast, kui ka koridorist pääseb väiksemasse magamistuppa. Seda tuba saab edukalt kasutada ka näiteks kontoritoana. Koridori ruum on hästi ära kasutatud suure maast-laeni lükandustega kapi näol, mis võimaldab Teil palju asju ära paigutada. Korteri kõige tagumises osas paikneb masterbedroom.

Kommunaalkulud
Kortermaja köetakse keskküttega. Kommunaalkulud suvisel ajal on keskmisel 100-130 eur/kuu ja kütteperioodil keskmiselt 200-300 eur/kuu sõltuvalt kütmisest ja muust tarbimisest.

Parkimine ja Keldriboks
Korteri juurde ei kuulu kindlat parkimiskohta. Sissekirjutise puhul saab osta soodsa aastase parkimisloa linnalt, mille alusel saab parkida lähitänavatel. Olemas on keldriboks hoone -1 korrusel.

Ootame üürnikeks pikaajalisi üürnike!
Üürilepingu sõlmimisel tuleb üürnikul maksta esimese kuu üür 840 eur, tagatisraha 840 eur ja lepingutasud 840 eur + käibemaks (1008 eur).

Soovi korral on võimalik kasutada Rendin (www.rendin.ee) üürilepingu mugavusteenust, mis vabastab üürniku tagatisraha maksmisest ja annab kaasa ootamatu sissetulekute kaotuse kindlustuse – koondamise ning tõsiste tervisemurede korral.
Üürnikul on ka vastutuskindlustuse kaitse, mis aitab korvata omaniku varaga juhtunud kallemaid õnnetusi.

Alusta oma uue kodu üürimist oluliselt väiksemate stardikuludega – tagatisraha on asendatud tõsiselt väikese kuutasuga – 2,5% kuuüürist. 840 eurose kuuüüri puhul on kuutasu üürnikule 21 €.

Olete oodatud korteriga tutvuma!

Compare Listings