Your search results

Apartment for rent, 75 m2, 990.00 €, Kaupmehe tn 12, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

990 €
Address: Kaupmehe tn 12, Kesklinna linnaosa
12
Area Size
75
Price per m2
13.20
Rooms
3
Address: Kaupmehe tn 12, Kesklinna linnaosa
City:
State/County:
Open In Google Maps
Property Id : 66628
Price: 990 €
Property Size: 75.00 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Energy label: C
Floor number: 3
Floor numbers: 7
Floor number: 3
Number of floors: 7
Floor number: 3
Price per m2: 13.20
ID: 606972426751422500
createdby: 1659271200
cable tv
furniture
parquet
refrigerator
shower
TV
washingmachine

Description

Üürile anda möbleeritud kolmetoaline korter Kaupmehe tänaval! Siin elades on Teil kõik eluks vajalik mugavalt lähedal. Jalutuskäigu kaugusel asub näiteks Solaris, Tallinna Kaubamaja ja Viru Keskus, samuti erinevad lasteaiad, mänguväljakud ja koolid. Värskes õhus vabaaja veetmiseks on läheduses erinevad pargid, sportimiseks mitmed spordisaalid ning kergliiklusteed. Eriline privileeg on süda- ja vanalinna lähedus, kus on võimalik nautimas käia kultuuriprogrammi ja kohvikuid. Kaupmehe tänav on ühesuunalise liiklusega, mis teeb sellest vaikse kesklinna tänava.

Korter paikneb maja kolmandal korrusel, ning on läbi maja planeeringuga. Korterisse sisenedes jõuate esikualasse, kuhu on paigaldatud sisseehitatud garderoob üleriiete ja jalanõude jaoks. Esikualast edasi liikudes jõuate avarasse elutuppa, mis on suunaga tänava poole. Elutuba ja köögiala valgustavad kaks avarat akent. Korteris sai hiljuti tehtud värskendusremont, mille käigus paigaldati ka uus köögimööbel. Köök on varustatud kogu vajaliku tehnikaga sh nõudepesumasinaga. Elutoast edasi liikudes jõuate koridori, kus vasakul käel asetseb üks magamistuba (tänava poole) ja paremal käel peamagamistuba hoovi poole. Mõlemad magamistoad on meeldivalt suured. Koridori keskosas asuvad vannituba ja eraldi asetsev tualettruum, mõlemas ruumis on võimalik kasutada põrandasoojendust.

Korteris on andmeside valmidus, üürnik saab teha uue lepingu enda nimele.
Autot saab parkida üle tee asuvasse kortermaja maa-alusesse parklasse.

Korteri kommunaalkulud on olnud suvel ca 160-180 eur/kuu ja talvel ca 290-300 eur/kuu, kommunaalkulude sees on kõik kulud sh korteripõhine elekter ja vesi.

Üürilepingu sõlmimisel tuleb tasuda esimese kuu üür 990 eur, deposiit 990 eur ja lepingutasud 990 eur + km (1188 eur).

Soovi korral on võimalik kasutada Rendin (www.rendin.ee) üürilepingu mugavusteenust, mis vabastab üürniku tagatisraha maksmisest ja annab kaasa ootamatu sissetulekute kaotuse kindlustuse – koondamise ning tõsiste tervisemurede korral.
Üürnikul on ka vastutuskindlustuse kaitse, mis aitab korvata omaniku varaga juhtunud kallemaid õnnetusi.

Alusta oma uue kodu üürimist oluliselt väiksemate stardikuludega – tagatisraha on asendatud tõsiselt väikese kuutasuga – 2,5% kuuüürist. 990 eurose kuuüüri puhul on kuutasu üürnikule 24,75 €.

Olete oodatud korteriga tutvuma!

Compare Listings