Your search results

Apartment for sale, 44.2 m2, 176000.00 €, Mäepealse tn 31 27, Mustamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond

176,000 €
Address: Mäepealse tn 31 27, Mustamäe linnaosa
6
Area Size
44.2
Price per m2
3981.90
Rooms
2
Address: Mäepealse tn 31 27, Mustamäe linnaosa
City:
State/County:
Open In Google Maps
Property Id : 61349
Price: 176,000 €
Property Size: 44.20 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Energy label: A
Floor number: 5
Floor numbers: 6
Floor number: 5
Number of floors: 6
Floor number: 5
Price per m2: 3981.90
Storeroom: 1
ID: 4276536939
createdby: 1659271200
cable tv
parquet
shower

Description

KLIENDIPÄEV
Eelregistreerimisega kliendipäev toimub 19.05 kell 16:00 – 17:30. Enda tulek vajalik registreerida emaili või telefoni teel!

ASUKOHT
Vastvalminud Mäepealse 31 korterelamu asub väga hinnatud Mäepealse elamurajoonis. Tänu Nõmme metsade lähedusele on Teil iga päev töölt koju minnes tunne nagu läheksite enda maakoju. Ühendus kesklinnaga on kiire ja mugav nii Kadaka kui Sõpruse pst kaudu.

ÜMBRUS
Müüdav kodu sobib suurepäraselt inimesele, kes hindab linna lähedust, aga samal ajal peab lugu ka looduslähedusest, värskest õhust ja sportimisvõimalustest. Vahetus läheduses asub teaduspark Tehnopol ja Tal-tech ülikoolilinnak kõikide hoonete ja teaduskeskustega. Läheduses on mitmed erinevad kaubanduskeskused, spordisaalid ja söögikohad. Kõige suuremateks väärtusteks on siiski jalutuskäigu kaugusel asuvad Nõmme-Harku terviserajad ja Nõmme spordikeskus, kus saab harrastada suusatamist, ujumist, jooksmist ja rannaspordi alasid. Üldsegi mitte kaugel ei asu ka Nõmme turg ja Mustamäe Elamuste Keskus.

PLANEERING
Korter paikneb maja viiendal korrusel suunaga hoovi poole, kuhu paistab ennelõunane päike. Korterisse sisenedes ootab Teid ees avar esikuala, kus on mõnusalt piisavalt ruumi garderoobi jaoks. Esiku vasakul käel asub heledates toonides viimistletud vannituba. Edasi liikudes jõuate paremal käel paiknevasse magamistuppa ja vasakul pool asuvasse avatud köögiga elutuppa. Selle korteri märksõnaks on kindlasti vaade Kivinuka metsale ja täielik privaatsus, kus keegi Teie elamisse sisse ei vaata. Rõdul saate nautida päikest ja linnulaulu.

VIIMISTLUS
Antud korterisse on valitud siseviimistluspakett „Pakett 2“, kus domineerivad mahedad ja naturaalsed, beežikad toonid (lisainfo saamiseks kirjutage palun maaklerile).
Kõikidesse korteritesse on projekteeritud soojustagastusega ventilatsiooni agregaadid Komfovent, mis tagab õhuvahetuse energiasäästlikul viisil. Eluruumi põrandaid katab naturaalne tammeparkett, akendeks on kolmekordse klaaspaketiga PVC aknad. Vannitoa põrand on varustatud elektrilise põrandaküttega. Kaasa tuleb arendaja poolne 24-kuuline garantiiperiood.

A-ENERGIAKLASS
Kortermaja köetakse keskküttega. Tulenevalt ehitustehnilistest lahendustest on majale väljastatud arvutuslik energiamärgise klass A. Hoone katusel paiknevad päikesepaneelid, mis aitavad hoida maja üldelektri kulud minimaalsed. NB! Erinevate pankade kampaaniad:
LHV: A-energiaklassi kodu ostmisel esimese aasta intress 0% + 6 kuu euribor. Taotlus kuni 31.05.2023
Swedbank: A-energiaklassi kodu soetamisel esimese kahe aasta intress 0% + 6 kuu euribor. Taotlus kuni 30.09.2023 (küsige lisainfot maaklerilt).

PARKIMINE JA PANIPAIK
Korteri juurde kuulub erikasutusõigusega üks kindel parkimiskoht ja panipaik maja esimesel korrusel. Parkimiskoht asub eraldiseisvalt ja väga mugavalt maja tagumise sissepääsu juures. Sealt sisenedes jõuate kohe lifti juurde või soovi korral panipaika. Hästi on läbi mõeldud ka ruum rataste jaoks, kuhu pääseb eraldi uksest maja peaukse kõrvalt.

Tegu on väärt korteriga, millega tutvuma tulla!

Compare Listings