Your search results

Apartment for rent, 58.5 m2, 650.00 €, Pronksi tn 10 5, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond

650 €
Address: Pronksi tn 10 5, Kesklinna linnaosa
6
Area Size
58.5
Price per m2
11.11
Rooms
2
Address: Pronksi tn 10 5, Kesklinna linnaosa
City:
State/County:
Open In Google Maps
Property Id : 61422
Price: 650 €
Property Size: 58.50 m2
Rooms: 2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Energy label: noCertificate
Floor number: 2
Floor numbers: 6
Floor number: 2
Number of floors: 6
Floor number: 2
Price per m2: 11.11
ID: 2025197280
createdby: 1659271200
cable tv
furniture
parquet
refrigerator
shower
washingmachine

Description

ASUKOHT
Pronksi 10 kortermaja asub Kompassi asumis, Tallinna kesklinnas. Vahetus lähedusse jääb Stockmanni kaubamaja ja näiteks Viru Keskuseni jalutate vaid viie minutiga. Lähedusse jääb kõik vajalik, mida üks linnainimene kiire elutempo juures hindab ja vajab.

MAJA
Kortermaja on ehitatud 1930-ndate lõpuaastatel „ametnike koduks“ ja projekteeritud arhitekt hr H. Johannsoni poolt. Nüüdseks kuulub maja Eesti kultuuripärandite alla. Maja välisilme on korrastatud, trepikoda renoveeritud ja välisuks vahetatud.

KORTER/PLANEERING
Korter on põhjalikult renoveeritud, mille käigus elupind on saanud täiesti uue ilme ja tänapäevased lahendused. Selle juures ei ole siiski ära unustatud maja ajalugu ja korteri originaalsust. Näiteks restaureeriti korteri algupärased aknad koos kaunite kremoonide ja radiaatoritega. Kogu korteri renoveerimisel on saadud inspiratsiooni maja algupärasest interjöörist, rõhutatud on kõrgete (3 m) lagede olemasolu.
Korteri planeering asetseb läbi maja, kus ühele küljele jäävad elutuba ja magamistuba ning teisele küljele vannituba ja köök. Mõlemad toad on meeldivalt suured, kus on ruumi lihtsalt olla ja ringi liikuda. Magamistuba on sisustatud pimendavate kardinatega. Köögimööbel on Arensi poolt. Köögis on ära kasutatud lae kõrgust, tänu millele on rohkesti panipaiga ruumi. Mööblisse on integreeritud külmkapp ja nõudepesumasin ning kööki ehib stiilne Schlosser-i gaasipliit/ahi.

Kommunaalmaksed on mõistlikul tasemel (küsi maaklerilt näidiseid tutvumiseks).
Ootame üürnikuks ilma lemmikloomadeta inimest.

Parkimiseks on sisehoovis vastav parkimisala, kuid kindlat parkimiskohta ei ole. Soovi korral on võimalus kasutada keldrikorrusel asuvat keldriboksi.

Üürilepingu sõlmimisel tuleb tasuda deposiit 650 eur, esimese kuu üür 650 eur ja lepingutasu 650 + KM (780 eur)
Võimalik on kasutada ka “Rendin” platvormi – sel juhul on üürilepingu sõlmimisel tagatisraha asendatud 2,5% (üürihinnast) igakuise tasuga.

Olete oodatud korteriga tutvuma!

Compare Listings